Kurumsal

Hakkımızda


Avrupa Belgelendirme, eğitim, danışmanlık, yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme,  gözetim ve inspection alanlarında yıllar içinde elde edilen bilgi, beceri ve tecrübeyi hizmet sunduğu firmalar ile paylaşmak ve sektörlere katma değer sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Avrupa Belgelendirme, konusunda uzmanlaşmış personelleri ile operasyonlarınızda akreditasyon kapsamları dahilin de sizlere katma değer yaratacak hizmetler sunmaya devam ediyor.

Yönetim sistemleri başta olmak üzere ürün belgelendirme, gözetim, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmeti geniş bir akreditasyon ve yetki ağına sahip olarak sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarıyla birlikte oldukça geniş bir akreditasyon ağına sahip olan Avrupa Belgelendirme eğitim, danışmanlık ve belgelendirme markasıdır.

Kuruluşlarımızın ihtiyaçlarını öz verili, çözüm odaklı ve profesyonel bir şekilde karşılamak için var gücüyle hareket etmektedir.

Avrupa Belgelendirme; kuruluşların eğitim ihtiyaçlarını da göz ardı etmemekte, bu konuda alanlarında uzman ve tercih edilen eğitmen kadrosuyla kurumsal gelişim ve iç denetçi / baş denetçi eğitimleri düzenlemektedir. Firmamız baş denetçi eğitimlerinde uluslararası kabul görmüş, RABQSA ve IRCA onaylı çözüm ortağıyla çalışmaktadır.

Sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya talip olan Avrupa Belgelendirme, aktif ve dinamik bir bakış açısıyla müşterilerinin daima yanında olmayı ve onlarla birlikte büyümeyi hedeflemektedir.

Neden Avrupa Belgelendirme !!!


Avrupa Belgelendirme sizlere doğru hizmeti en hızlı ve uygun maliyetlerle sunmayı hedefler.

Taleplerinizin oluşma aşamasından başlamak üzere bütün süreçleri titizlikle takip eden bir ekip tarafından talepleriniz alınır ve sonuçlanan kadar uzman bir kadro tarafından yönetilir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ön görüşme yapılarak fizibilite çalışmaları yapılır ve en hızlı sonuç alacağınız yol haritası sizlere ücretsiz bir şekilde çizilerek sunulur. Sizler tarafından süreçlerin onayına istinaden süreçler başlar ve uygun maliyetler ile sonuçlandırılır.

Kalite Politikamız


Önce Müşteri Memnuniyeti; Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmeyi kalite politikası edinmiş bir kuruluşuz.

Yaratıcı ve Yenilikçi Olmak; Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırlarını zorlamaktan korkmayan daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız.

Kalite İlkelerimiz


 • Eşit ve tarafsız,
 • Saygın ve itibarlı,
 • Müşteri memnuniyetine odaklı,
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olmak,
 • Gizliliğinizi, gizliliğimiz saymak,
 • Sürekli gelişimi ve değişimi uygulamak,
 • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmetler tasarlamak,
 • Yasal gerekliliklere tavizsiz uymak.

Misyonumuz


 • Yeniliklere açık, değerlerine sahip çalışanlar ile güven esaslı uzun vadeli ilişkiler kurmak,
 • Çalıştığı firmalara, çözüm ortaklarına, müşterilerine, çalışanlarına ve tüm topluma katma değer sağlamak,
 • Yılların verdiği sektör tecrübesi ile yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin rekabet gücünü sürekli arttırmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz


 • Dinamik, yenilikçi, gelişime açık,
 • Araştırmacı, sonuca ulaşan,
 • Sorumluluk üstlenen,
 • Maliyetleri azaltan, karlılığı arttıran çözüm ortağı olmak.

Bakış Açımız


Gelişen ve öğrenen bir firma olarak, devamlı müşteri beklentilerinin bir adım önünde hareket etmek, dürüst ve kaliteli hizmet sunarak sektöründe önder ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Tarafsızlık Beyanı


Markamız gerçekleştirdiği bütün belgelendirme hizmetlerinde bağımsız ve tarafsızlığa önem verecek şekilde hareket etmektedir.Bu amaçla faaliyetlerini yürütürken, çalışanlarının her tür siyasi, ticari ve mali baskılardan uzak olması garanti altına alınmıştır.

Belgelendirme faaliyetlerine katılan bütün personel ve komitelerinin kararını hiçbir şahıs veya kurum etki altına alamaz.

Belgelendirme talebinde bulunan firmaların başvurularının alınması esnasında, herhangi bir menfaat çatışmasına neden olabilecek bir durum söz konusu ise bu firmalara belgelendirme hizmeti verilmez.

Sistem Belgelendirme Hizmetlerinin ISO/IEC 17021 çerçevesinde en iyi şekilde yürütülmesi esnasında müşterilerimizin sürekli memnuniyetinin sağlanması ve şikayetlerin minimumda tutulabilmesi için gerekli tüm kaynaklar sürekli olarak temin edilecektir.

Markamız belgelendirme işlemi için kendisine başvuruda bulunan kuruluşlara, hiçbir şekilde uygulamayı hızlandırarak veya yavaşlatarak yapılan gizli ayrımcılıklar ve benzeri ayrımcı uygulamalarda bulunmayacaktır.

Sıkı sıkıya bağlı olduğu gizlilik ilkesine uygun olarak, çalışmalarında ve belgelendirme faaliyetlerinde etkin olan bütün tarafların katılımını sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Belgelendirme faaliyetleri ile ilgili her yükümlülükleri karşılayacak yeterlilikte organizasyon yapısını oluşturmuş, kalite sistemini kurmuş ve uygulamaktadır.

Müşteri Hizmetleri