Hakkımızda


Hakkımızda


Avrupa Belgelendirme, eğitim, danışmanlık, yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme,  gözetim ve inspection alanlarında yıllar içinde elde edilen bilgi, beceri ve tecrübeyi hizmet sunduğu firmalar ile paylaşmak ve sektörlere katma değer sağlamak amacı ile mühendis kökenli bir kadro tarafından kurulmuştur.

Vermiş olduğumuz hizmetler ile sizlerin iş süreçlerinizin gelişmesini ve uygulamış olacağınız kalite prosesleri ile birlikte iş akışlarınızın kolaylaşmasına, karlılığınızın artmasına, üretim esnasındaki hatalarınızın azalmasına dolasıyla sürdürebilir ve izlenebilir kaliteye ulaşmanızı hedeflenmiştir.

Firmanızın yapısı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep etmiş olduğunuz hizmetlerde sizlere konusunda uzman eğitmenler, danışmalar, denetçiler ile denetim süreçlerinde( öncesinde / sonrası ) hizmetler sunmaktayız. Alacağınız eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri sonrasında hem süreçlerinizi iyileştirecek hem de standardın gereklilikleri adına işleyen yapınızın sürekli dinamik kalmasını sağlamaya bir adım daha yaklaşacaksınız.

Bugün devam eden çalışmaları ve projeleri ile birlikte Avrupa Belgelendirme® Ülkemizin ekonomik gelişmesine katkı sağlamayı hedef edinmiş ve bu yolda çalışmalarına devam etmektedir.

Neden Avrupa Belgelendirme?


Avrupa Belgelendirme, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine ISO Belgesi, CE Belgesi vb. konularında Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz sektörün en hızlı büyüyen ve en güvenilen kurumları arasında yerini almaktadır.

 Avrupa Belgelendirme olarak, firmalarımızın taleplerine istinaden ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, ISO 22200 gıda güvenliği yönetim sistemi, ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi, ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, ISO 50001 enerji yönetim sistemi, CE belgesi gibi bir çok belgelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetini mümkün olan en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Avrupa Belgelendirme; Başvurudan danışmanlığa, denetimden belgelendirmeye bütün aşamaları tek elden yürüterek, işletmelerin yükünü üstlenir. TÜRKAK Akreditasyonlu ve Yurtdışı Akreditasyonlu belge alımlarında tüm süreçleri yöneterek işletmelere kolaylık sağlar.

Kalite Politikamız


Önce Müşteri Memnuniyeti; Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmeyi kalite politikası edinmiş bir kuruluşuz.

Yaratıcı ve Yenilikçi Olmak; Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırlarını zorlamaktan korkmayan daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız.

Kalite İlkelerimiz

 • Eşit ve tarafsız,
 • Saygın ve itibarlı,
 • Müşteri memnuniyetine odaklı,
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olmak,
 • Gizliliğinizi, gizliliğimiz saymak,
 • Sürekli gelişimi ve değişimi uygulamak,
 • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmetler tasarlamak,
 • Yasal gerekliliklere tavizsiz uymak.

Misyonumuz

 • Yeniliklere açık, değerlerine sahip çalışanlar ile güven esaslı uzun vadeli ilişkiler kurmak,
 • Çalıştığı firmalara, çözüm ortaklarına, müşterilerine, çalışanlarına ve tüm topluma katma değer sağlamak,
 • Yılların verdiği sektör tecrübesi ile yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin rekabet gücünü sürekli arttırmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz


 • Dinamik, yenilikçi, gelişime açık,
 • Araştırmacı, sonuca ulaşan,
 • Sorumluluk üstlenen,
 • Maliyetleri azaltan, karlılığı arttıran çözüm ortağı olmak.

Bakış Açımız


Gelişen ve öğrenen bir firma olarak, devamlı müşteri beklentilerinin bir adım önünde hareket etmek, dürüst ve kaliteli hizmet sunarak sektöründe önder ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri