Süreç Yönetim Danışmanlığı

Süreç Yönetim Danışmanlığı


Süreç yönetim danışmanlığı; bireysel, kişilerarası, grup veya organizasyon düzeyinde gerçekleşebilir. Süreç danışmanlığında, danışman grup içerisindeki üyelere iletişim, liderlik, problem çözme, takipçilik, işbirliği gibi konulara ait becerilerin kazanılmasında yardımcı olmaktadır.

Süreç danışmanlığı; örgütün, grupların ve departmanların belirlenen ortak amaç ve hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için birbirine bağımlı durumunda olduklarını temel almaktadır. Ayrıca aynı sistem içerisinde paylaşılan değerler ve normlar insanların birlikte hareket etmesini gerektirmektedir.

Amacımız, bir kuruluşun yönetilmesinde bu yaklaşımının benimsenmesini teşvik etmektir.

Avrupa Belgelendirme


Avrupa belgelendirme Genel faaliyet alanları olarak belgelendirme, denetim, eğitim ve gözetim hizmetleri vermektedir.

Avrupa Belgelendirme  yönetim sistemleri belgelendirmesi ve CE belgelendirmesi hizmetlerini vermektedir. Belgelendirme faaliyetleri içerisinde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 20000-1, ISO 22301, ISO 10002, ISO 31000 ve ISO 37001 gibi yönetim sistemleri konularında belgelendirme, denetim ve eğitim faaliyetleri yürütmektedir.

Temsilcisi olduğu firmalar ile Ürün belgelendirmesi, Deney Laboratuvarı, CE belgelendirmesi hizmetlerini yürütmektedir.

Avrupa belgelendirme ile yönetim sistemi belgelendirmesi, CE belgelendirmesi ve belgelendirme faaliyetlerinde bulunduğu ISO standartları konularında sertifikalı temel, farkındalık, uygulamalı mentör ve iç denetçi eğitimleri vermektedir.

 

“Daha ayrıntılı bilgi İçin Avrupa Belgelendirme Danışmanlık departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.”

 

Süreç Yönetim Danışmanlığı Hizmeti - Başvuru Formu
Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri