Danışmanlık

Danışmanlık Hizmetleri


Danışman Nedir ?


Danışmanlık Hizmeti; Kurum dışı, kurumun geleceğini ve kurumun gelişmesi için 2. taraf olarak nitelendirilen kişi / Kurum’dur.

Danışmanlığın özü, bir kişiye ya da bir kuruma doğru karar aldırtacak iyi bir fikir vermektir.Onları destekleyici , ileriye taşıyıcı fikirleri onlara sunmasıdır.

Danışmanlık İşinin Temel Olarak Üç Safhası Vardır


1. Somut durumun tespiti
2. Mevcut ve muhtemel risklerin belirtilmesi
3. Çözüm önerilerinin sunulması.

Danışman Ne Yapar ?


Danışmanlar sadece tavsiyede bulunmaz; doğru kararı hayata geçirmek için insanları ve şirketleri ikna etme çabası da gösterirler. Danışmanlar kişilere veya kurumlara göremediklerini gösterir, onların ufkunu açar, akıllarını çoğaltırlar.Danışman / danışmanlar uzmanlık alanlarında sizlere destek veren gizli bir güçtür.

Bazı Danışmanlık Örnekleri


Avrupa Belgelendirme


Avrupa belgelendirme Genel faaliyet alanları olarak belgelendirme, denetim, eğitim ve gözetim hizmetleri vermektedir.

Avrupa Belgelendirme  yönetim sistemleri belgelendirmesi ve CE belgelendirmesi hizmetlerini vermektedir. Belgelendirme faaliyetleri içerisinde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 20000-1, ISO 22301, ISO 10002, ISO 31000 ve ISO 37001 gibi yönetim sistemleri konularında belgelendirme, denetim ve eğitim faaliyetleri yürütmektedir.

Temsilcisi olduğu firmalar ile Ürün belgelendirmesi, Deney Laboratuvarı, CE belgelendirmesi hizmetlerini yürütmektedir.

Avrupa belgelendirme ile yönetim sistemi belgelendirmesi, CE belgelendirmesi ve belgelendirme faaliyetlerinde bulunduğu ISO standartları konularında sertifikalı temel, farkındalık, uygulamalı mentör ve iç denetçi eğitimleri vermektedir.

 

“Daha ayrıntılı bilgi İçin Avrupa Belgelendirme Danışmanlık departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.”

 

Danışmanlık Hizmeti - Başvuru Formu

 

Call Now ButtonMüşteri Hizmetleri