Avrupa Kargo

Avrupa Kargo Lojistik Danışmanlığı Partner Firmamız


Her gün, Avrupa ve Türkiye Arasındaki Bağı Güçlendirmek İçin İşimizi En İyi Şekilde Yapıyoruz.

          Her gün Türkiye’nin her yerinden Avrupa’daki insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki dağıtım ağımız ile kuryelerimiz teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Sektörünüzün Veya İşinizin Taşıma İhtiyaçlarına Özel Esnek Çözümler Avrupa Kargo’da.

Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi 2 gün bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, Avrupa Kargo’ya güvenerek müşterinize “evet” yanıtını verebilirsiniz. Her ne kadar teknolojik altyapımız ve taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

Avrupa Kargo’daki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki Avrupa Kargo çalışanıyla bağlantı halindedir.

Avrupa Kargo olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi Türkiye ile Avrupa arasındaki lider lojistik firmanız olarak görüyoruz.


Daha Fazla Şubeye Bırakma ve Alma Noktasıyla Genişletilmiş Ağ

          Türkiye genelinde 700 şubeye bırakma ve alma noktalarıyla sizlere çok daha iyi bir ağ sunmak için yerel kargo şirketi Sürat Kargo ile size hizmete devam ediyoruz.

Sürat Kargo gönderim kodumuz ile 30 KG kadar gönderilerinizi ücretsiz olarak teslim alıyoruz ve belirlediğiniz Avrupa’daki adresinize teslim ediyoruz.


Benzersiz Bir Global Ağa Erişimi

          Sizleri Avrupa genelinde daha fazla pazara bağlamak için benzersiz FedEx Express, TNT ve UPS bağlı global hava yolu ağını eşsiz Avrupa kara yolu ağı ile bir araya getiriyoruz. Avrupa’da 26’dan fazla ülkede her hafta 55.000 kara yolculuğu yapan kargo ağı ile birleştiriyoruz. FedEx Express, TNT ve UPS global ağı, dünya genelinde 375 havalimanı üzerinden zamana duyarlı ekspres hizmetler sunar.

Avrupa Kargo bu 3 dünya devi ile yapmış olduğu kurumsal anlaşma ile En iyi fiyat garantisi ile gönderilerinizi %50  varan fiyat avantajları ile size hizmet vermektedir.

Avrupa Kargo’yu seçerek dünyanın lider kargo şirketiyle birlikte çalışırsınız. Ekonomik ve Ekspres dağıtım hizmeti ile rakiplerinizden sürekli bir adım önde olursunuz.

Avrupa’ya Bağlanın

Avrupa’da 26’dan fazla ülke / bölgede, kapıdan kapıya uluslararası bir ağ sunuyoruz, böylece işiniz Avrupa’nın her yerinde tercih edilebilir ve daha uygun maliyetli olabilir.

Fransa KargoAlmanya KargoHollanda KargoBelçika Kargoİspanya Kargoİngiltere KargoPolonya KargoAvrupa Kargo Firması,  Türkiye Kargo Firması


Üstün Müşteri hizmetleri

Hem Avrupa Kargo üstün müşteri hizmetleriyle tanınmaktadır.

Almayı beklediğiniz aynı özel hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri ; +90 212 668 57 57 veya +90 532 584 28 25 numaralı telefondan  ulaşabilir veya Https://www.AvrupaKargo.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri